بازاریاب شو

 درود بر شما و با تشکر از حسن انتخابتان


تارنما پرند در راستای پیشرفت و توسعه کسب و کار اقدام به راه اندازی سامانه «بازاریاب شو» کرده است. در این سامانه کاربران گرامی می توانند به چند روش کسب در آمد نمایند . در ادامه به شرح شیوه های کسب در آمد از این سامانه می پردازیم .


این سامانه از جهتی برای ایجاد در آمد و فراهم کردن فرصت شغلی برای افرادی طراحی شده است که در بازاریابی حضوری و تلفنی تخصص دارند . از آنجایی که بازاریابی حضوری مشکلاتی از قبیل تردد در ترافیک شهر در هوای گرم و یا سرد، هزینه های تردد و مواردی اینچنین را شامل می شود و همینطور در بازاریابی تلفنی نیزاینچنین است و نیاز به هزینه های بسیار زیادی دارد . بنابراین ما با قابلیتی که در این سامانه قرار داده ایم ، امکانی را برای کاربران فراهم کرده ایم تا بتوانند در هر مکانی و هر زمانی بدون پرداخت هزینه و زحمت، به بازاریابی پرداخته و پورسانت خود را که به میزان 30% از اولین فاکتور هر کاربر زیر مجموعه می باشد را دریافت نماید .


از سوی دیگر ، این سامانه برای افرادی که تخصصی در بازاریابی حضوری و تلفنی ندارند نیز قابل استفاده می باشد . افرادی که در اجتماعات مجازی مانند فیس بوک ، تلگرام ، اینستاگرام و ... فعالیت دارند . این افراد با دریافت لینک از سایت و قرار دادن آن در کانال و گروه خود می توانند به بازاریابی بپردازند و از سود 30%  خود بهره مند شوند .


ضمناً کاربران می توانند به صورت حضوری و یا تلفنی بازاریابی کرده و پس از پرزنت کردن افراد با ثبت آنها در لیست افراد زیر مجموعه خود از سود 30% مشتری زیر مجموعه شان برخوردار شوند .

خاطرنشان می شویم که معرفی افراد بیشتر از سوی بازاریاب حائز اهمیت بوده و در جذب نیروی ثابت تاثیر گذار می باشد .

از سوی دیگر این سامانه برای کاسبانی که قصد استخدام بازاریاب دارند نیز قابل استفاده می باشد .
این سامانه ویژه مراکز ، شرکت ها ، مغازه ها و ... پیش فروش می شود. کاسبان، مراکز، گروه ها، ارگان ها، شرکت ها و ... در صورتی که قصد جذب بازاریاب دارند ، می توانند با پیش خرید این سامانه و راه اندازی این سامانه برای خود و تنها با پرداخت هزینه برای یک بار، یک بازاریاب را بطور دائمی استخدام نمایید . در واقع  یک سامانه و ده ها بازاریاب!

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
025-37834246
info@tarnemaparand.ir

جهت خرید محصول و یا سفارش خدمات، یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس وارد پنل خود شوید

تارنما پرند ...

به شبکه ای از مشتریان ما بپیوندید
ویترین خود را همین حالا در وب به نمایش بگذارید
و به کسب و کار خود رونق دهید

پل ارتباطی

Telephone:0098-25-3783-4246
Email: info@tarnemaparand.ir
Website: www.tarnemaparand.ir