قوانین

قوانين و ضوابط استفاده از خدمات تارنما پرند
لطفا به صورت کامل موارد زير را مطالعه بفرمائيد، رعايت اين مطالب برای کاربران تارنما پرند الزاميست و تمامی کاربران برای استفاده از سرویس های تارنما پرند باید این موارد را رعایت کنند.

 

1- مالکیت سرویس ها
1-1- تارنما پرند، تنها شخصی را به عنوان مالک واقعی سرویس می شناسد که سرویس مورد نظر (اعم از هاست یا دامنه ، خدمات و ...) در ناحیه کاربری آن شخص وجود داشته باشد، مگر اینکه به وجه ملزمی و با ارائه مدارک و شواهد، نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سرویس محرز و مشخص شده باشد.
2-1- در صورتی که مشتری برای خرید سرویس نماینده ای بفرستد و این نماینده بنام خود سرویس را ثبت نماید، تارنما پرند مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده که سرویس را با نام خود ثبت کرده است مالک سرویس ها خواهد بود و با توجه به این توضیحات خواهشمندیم دقت لازم در این زمینه مبذول فرمایید.

2- لغو سرویس
1-2- از آنجائي که بلافاصله پس از سفارش مشتری، شرکت اقدام به ثبت دامين مي کند (در صورتی که دامنه ثبت نهایی شود) مبلغ پرداختی جهت ثبت دامين تحت هيچ شرایطی قابل عودت نمي باشد و تنها سرویس های میزبانی وب  تا 48 ساعت دارای ضمانت عودت وجه به میزان 90 درصد مبلغ کل سرویس خواهند بود.
 

 

3- محتويات سايت
1-3- محتويات وب سايت بايد مطابق قوانين جمهوری اسلامي ايران باشد.
2-3- مشتری مجاز به استفاده از وب سايت خود در زمينه هک و کرک و کليه شاخه ها و زير شاخه های آن نمی باشد.
3-3- مشتری مجاز به قرار دادن آموزش و برنامه های عبور از فيلتر بر روی وب سايت خود نمی باشد.
4-3- مشتری مجاز به قرار دادن فایل و برنامه های شامل قوانين کپي رايت بر روی وب سايت خود نمی باشد.
5-3- از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری میباشد، ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا تارنما پرند هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد.
توجه : در صورت مسدود شدن وب سايت توسط مسئولين ذيربط (و یا کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه)، هيچ مسئوليتي به عهده شرکت نمي باشد و شرکت وظیفه ای برای عودت هزینه سرویس نخواهد داشت.

 

4- امنیت اطلاعات
1-4- تارنما پرند موظف است تا حد امکان نسبت به برقراری امنیت سرور ها اقدام و محدودیت های لازمه را ایجاد کند، و کاربر هم باید دقت کند که قالب – اسکریپت - افزونه و تمامی مواردی که بر روی سایت و هاست آپلود و استفاده می کند را آپدیت کرده و از سایت های رسمی و معتبر دانلود و نصب نماید، به دلیل اینکه دانلود این موارد به صورت نال شده یا دریافت از سایت های غیر معتبر خطر وجود باگ امنیتی یا فایل های مخرب را افزایش می دهد و در این شرایط امکان هک شدن سایت و هاست بالا خواهد رفت و تارنما پرند هیچ مسئولیتی در این شرایط بر عهده نخواهد داشت.
2-4- کاربر موظف است رمز کنترل پنل دامنه، هاست و ناحیه کاربری خود را به دور از دسترس افراد سودجو نگهداری کند و در صورت لو رفتن این اطلاعات یا هک شدن ایمیل، سریعا نسبت به تغییر رمز تمامی کنترل پنل ها اقدام نماید.
3-4- با وجود حملات (brute force) و روش های متعدد برای پیدا کردن رمز هاست یا اسکریپت، کاربر موظف است برای جلوگیری از چنین حملاتی، از افزونه های کپچا بر روی اسکریپت و همچنین ایجاد رمز های پیچیده و غیر قابل حدس زدن استفاده کند.
4-4- کليه فايل های موجود در شاخه اصلي هاست (public_html) قابل مشاهده و در دسترس برای عموم مي باشد، به همین دلیل کابر باید از قراردادن فايل های خصوصي، بک آپ هاست و یا فایل فشرده قالب در مسیر هایی که قابل مشاهده یا حدس زدن است جلوگیری کند.

 

5- بک آپ گیری
1-5- شرکت تارنما پرند بصورت هفتگی بک آپ تهیه می کند و این مورد تنها یک امکان اضافی برای کاربران می باشد که در هر زمان که نیاز بود درخواست ریستور را بدهند و در زمان های خاص ممکن است بک آپ هفتگی به دلیل ایجاد سیکل های بک آپ replace شود، که به همین دلیل کاربر موظف است قبل از ایجاد تغییرات در سایت و یا در بازه های زمانی یکماهه از هاست خود بک تهیه کرده ونگهداری نماید تا به این شکل از مشکلات احتمالی تا حد بالایی جلوگیری شود.
2-5- گزینه بک آپ گیری بر روی تمامی سرویس ها ارائه شده است و کاربر هر زمان ک تمایل داشت می تواند اقدام به بک آپ گیری از هاست خود نماید و ارائه بک آپ از طرف تارنما پرند در شرایط مسدود بودن هاست هم انجام می شود و تنها اگر هاست از روی سرور حذف شده باشد برای ارائه یا ریستور بک آپ هاست حذف شده هزینه اخذ می شود.
3-5- با توجه به پردازشی که امر بک آپ گیری از برخی هاست ها دریافت می کند و ممکن است برای دقایقی پردازش مصرفی هاست مورد نظر بالا برود، خواهشمندیم تا حد امکان در ساعات پایانی روز یا ساعاتی که پیک کاری در محیط اینترنت کم است برای بک آپ گیری اقدام شود.

 

6- مسدودی هاست
ازجمله مواردی که باعث مسدود سازی هاست می شود به شرح زیر است:
1-6- عدم پرداخت صورت حساب:
صورت حساب تمامی سرویس ها، یک هفته قبل از تاریخ انقضای سرویس مورد نظر ایجاد و ارسال می شود و همچنین از طریق ایمیل و پیامک به کاربر جهت پرداخت صورت حساب اطلاع رسانی می شود (لازم به ذکر است هیچ تضمینی برای رسیدن 100% ایمیل و پیامک با توجه به مشکلاتی که برای این سرویس ها وجود دارد ارائه نمی شود و کاربر موظف است ایمیل و شماره موبایل خود را در حساب کاربری بروز نگه دارد) و در صورت عدم پرداخت صورت حساب در موعد مقرر، به صورت اتوماتیک سرویس از طرف سیستم مسدود و منقضی خواهد شد و بعد از منقضی شدن هاست تنها تا یکماه اطلاعات هاست نگهداری می شود.
2-6- وجود فایل های مخرب:
در صورتی که شل فایل یا فایل مخربی بر روی هاست و سرور شناسایی شود، سرویس مورد نظر تا زمان بررسی و رفع مشکل از طرف کاربر، به صورت اتوماتیک مسدود خواهد شد.
3-6- ارسال بیش از حد ایمیل:
تمامی کاربران باید قوانینی ارسال اسپم را رعایت کنند و ارسال بیش از 30 ایمیل در ساعت بر روی سرور ها از هر هاست ممنوع می باشد و این مورد مشکلات بسیاری را برای کاربران یک سرور بوجود می آورد که یکی از اصلی ترین این موارد بلک لیست شدن ای پی اصلی سرور می باشد و باعث عدم امکان ارسال ایمیل های دیگر مشترکین سرور به سرویس دهنده گانی مانند Yahoo و Gmail خواهد بود. به همین منظور سایت هایی که این مورد را رعایت نکنند به صورت اتوماتیک توسط سرور مسدود می شوند.

 

جهت خرید محصول و یا سفارش خدمات، یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس وارد پنل خود شوید

تارنما پرند ...

به شبکه ای از مشتریان ما بپیوندید
ویترین خود را همین حالا در وب به نمایش بگذارید
و به کسب و کار خود رونق دهید

پل ارتباطی

Telephone:0098-25-3783-4246
Email: info@tarnemaparand.ir
Website: www.tarnemaparand.ir